Black Diamond ATC Guide

Obj. číslo: 1512008

Istiace zariadenie Black Diamond ATC Guide je určená na istenie s jednoduchým lanom alebo dvojičkami. Ponúka aj možnosť istenia druholezca z hora.

viac info

Pôvodne 27,95 €

Ušetríte 2,25 € (-8 %)

25,70 €

Popis tovaru

Dynamické, multifunkčné istiace zariadenie Black Diamond ATC - Guide patrí medzi tzv. kýbliky. Pomôcka je určená na istenie s jednoduchým lanom alebo dvojičkami o priemere 7.7 až 11mm. Pre istenie druholezca je na jednej strane veľké oko pre pripnutie pomôcky do istiaceho stanoviska. Na druhej strane je menšie oko pre zapáčenie karabíny pri povoľovaní lana v zaťaženom stave(pri istení zhora). V ponuke vo farbe: "Dark Denim" a "Platinum"

 

Hmotnosť: 88g

Parametre

Určené pre laná o priemere 7,7 - 11 mm
Určené pre laná Textilné
Hmotnosť 88 g

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber