Beal Gully 7,3 Unicore Golden Dry 60m orange

Obj. číslo: 1530000004

Najtenšie dvojité lano na trhu ponúka extrémne nízku rázovú silu pre tie najobtiažnejšie výstupy.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 146,60 €

Ušetríte 11,75 € (-8 %)

134,85 €

Popis tovaru

Beal Gully 7.3 UNICORE je najtenšie dvojité lano na trhu, ktoré je certifikované tiež ako polovičné. Jeho hlavnou výhodou je extrémne nízka rázová sila. Je vhodné na klasické horolezectvo, ale hlavne na ľadové a mixové lezenie, kde istiace body nemusia držať stopercentne. Technológia Unicore zabraňuje odtrhnutiu opletu. Pramene opletu sú prepletené s prameňmi jadra, čo znemožňuje jeho posun alebo zosunutie pri natrhnutí lana, čím sa zvyšuje jeho životnosť. Ošetrené impregnačnou technológiou Golden Dry.

 

  • posun opletu: 0%
  • hmotnosť: 36 g / m
  • impregnácia opletu: áno
  • rázova sila: 4,9 kN
  • počet pádov UIAA: 13
  • technológia Unicore

Parametre

Druh Polovičné / Dvojité
Hrúbka 7,3 mm
Rázová sila 4,9 kN
Počet pádov 13
Hmotnosť 36 g/m

Výrobca (Beal)

Beal je malý rodinnný podnik zamestnávajúci 45 ľudí, nachádzajúci sa vo Vienne, vo Francúzsku. Výroba lán Beal je poznamenaná vášňou a výskumom, pod ktorú sa podpísali Yannick Seigneur a Patrick Edlinger. Značka bola v centre zmien v praxi lezenia od 80 rokov. Aj ked je Beal svojou veľkosťou skromný, kvalifikuje sa medzi popredných svetových výrobcov lezeckých a bezpečnostných lán. Ročne sa vyvezie 8.000.000m lana z priestoru Vienne a sú distribuované do 40 rôznych krajín. Na výrobe lán spolupracuje Beal Lab tím, ktorý je tvorený horolezcami a ľudmi Beal labu. To je to, čo umožňuje predvídať zmeny a byť naladený na potreby horolezcov.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

23. 2. 2017

Zboží bylo donáno včas, v pořádku a za nejnižší cenu na trhu v rámci ČR a SK. Obchod navíc ochotně a trpělivě odpovídal na mé otázky, vznesené po dodávce zboží,které pramenily z neznalosti a mohly být až obtížné. Vřele doporučuji.

+ Rychlost,profesionalita,vstříctnost

- nenašel jsem

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber