Beal Diablo 9,8 /60 m

Obj. číslo: 1532008

Beal Diablo 9,8 mm je určené pre športové lezenie. Technológia Unicore zabezpečuje spojenie opletu s jadrom, čo má za následok lepší priechod expreskami a istiacimi pomôckami.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 175,90 €

Ušetríte 36,00 € (-20 %)

139,90 €

Popis tovaru

Jednoduché dynamické lano Beal Diablo s priemerom 9,8 mm vyrobné pre športové lezenie. Je vyrobené novou technológiou Unicore, ktorá spája jadro s opletom. Výhodou je lepší priechod expreskami a istiacimi pomôckami a zároveň menšia opotrebenosť. Pri prípadnom prerezaní nezíde oplet z lana.

 

- priemer: 9,8 mm

- hmotnosť na meter: 61 g

- rázová sila (80kg závažie): 7,9 - 8 kN

- počet pádov: 5 - 6

- posuv opletu: 0 %

 

Parametre

Druh Jednoduché
Hrúbka 9,8 mm
Rázová sila 7,9 - 8 kN
Počet pádov 5 - 6
Hmotnosť 61 g/m

Výrobca (Beal)

Beal je malý rodinnný podnik zamestnávajúci 45 ľudí, nachádzajúci sa vo Vienne, vo Francúzsku. Výroba lán Beal je poznamenaná vášňou a výskumom, pod ktorú sa podpísali Yannick Seigneur a Patrick Edlinger. Značka bola v centre zmien v praxi lezenia od 80 rokov. Aj ked je Beal svojou veľkosťou skromný, kvalifikuje sa medzi popredných svetových výrobcov lezeckých a bezpečnostných lán. Ročne sa vyvezie 8.000.000m lana z priestoru Vienne a sú distribuované do 40 rôznych krajín. Na výrobe lán spolupracuje Beal Lab tím, ktorý je tvorený horolezcami a ľudmi Beal labu. To je to, čo umožňuje predvídať zmeny a byť naladený na potreby horolezcov.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Marián z Petržalky, 18. 1. 2017

- v tomto obchode som nakupoval prvý krát - objednával som set z ponuky obchodu bežky, viazanie na bežky a topánky na bežky, všetko dodali tak ako sľúbili. Cez víkend som objednal a už v utorok o 11:30 h som objednávku prevzal od kuriéra, všetko v poriadku, perfektne zabalená a nepoškodená.

+ -dobrý výber tovaru -rýchla dodacia lehota -výhodné ceny tovaru oproti ostatným obchodom s podobným sortimentom

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber