Atsko Permanent Water-Guard 300 ml

Obj. číslo: 1250004

Sprejová impregnácia Atsko Permanent Water-Guardobnovuje priedušnú vodoodpudivosť vonkajšej vrstvy všetkých vodoodpudivých a nepremokavých priedušných materiálov ako Gore-Tex®, BlocVent®, Climatic®, eVent®, Entrant®, HyVent®, Gelanots® a pod.

viac info

Pôvodne 14,95 €

Ušetríte 1,20 € (-8 %)

13,75 €

Popis tovaru

Impregnácia Atsko Permanent Water-Guard® je prípravok s vysokou a trvanlivou účinnosťou proti vode a špine. Tento fluorokarbónový polymér na báze vody nahrádza DWR úpravu z výroby. Obnovuje priedušnú vodoodpudivosť vonkajšej vrstvy všetkých vodoodpudivých a nepremokavých priedušných systémov ako Gore-Tex®, BlocVent®, Climatic®, eVent®, Entrant®, HyVent®, Gelanots® a pod.

 

- odpudzuje špinu mastnoty, soli a oleje

- je bezpečný na výrobky s perovou a syntetickou izolačnou výplňou

- predlžuje životnosť výroku

- je nehorľavý a nezanecháva žiaden pach

- po jednom nanesení a usušení dosiahnete vysokú účinnosť prípravku

- na textíliách, ktoré možno prať účinkuje lepšie než vodoodpudivá úprava z výroby

Parametre

Výrobca (Atsko)

Atsko je značka čistiacich a ošetrovacích prípravkov na outdoor. Poslaním je dostať maximum z Vašej outdoorovej výbavy - obuvi, oblečenia a športových potrieb. Atsko ponúka hydroizoláciu z pravého včelieho vosku už od roku 1933. Keď kožené lyžiarske topánky nahradili plastové, Atsko sa začal zameriavať na širšiu oblasť - pracie prostriedky a impregnácie na outdoor, neškodlivé pracie prostriedky a šampóny na citlivú pokožku, prípravky na ošetrovanie zvierat.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Októbrový výber