Atomic Live Shield Vest Jr. black

Obj. číslo: 1012031

Chránič na chrbticu Atomic Live Shield Vest Junior ponúka maximálnu ochranu v kombinácii s minimálnou váhou. Mäkká nylonová vesta zabezpečuje, aby sa chránič prispôsoboval po celú dobu presne každému pohybu chrbta.

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 69,95 €

Ušetríte 5,60 €

64,35 €

Popis tovaru

Atomic Live Shield Vest Junior je určený pre mladých lyžiarov, ktorí uprednostňujú tvrdú škrupinu chrániča. Má mimoriadne ľahké EPS jadro a EVA štruktúru schopnú absorbovať nárazy pri ťažkých pádoch. Tento chránič je certifikovaný najvyššou bezpečnostnou normou EN 1621-2, Level 1. (veľkostná tabuľka foto 2) 

 

  • ultra ľahká mäkká pena skvele absorbuje nárazy
  • špeciálne cirkulačné kanáliky integrované do materiálu odvádzajú vlhkosť a prebytočné teplo preč od tela
  • spĺňa najvyššiu úroveň EÚ certifikácie pre chrbticu (EN 1621–2, Level 1)

Parametre

Výrobca (Atomic)

Rakúska značka Atomic sa špecializuje na výrobu lyžiarskeho vybavenia - lyže, lyžiarky, palice, prilby a okuliare. Spoločnosť Atomic Austria GmBH bola založená v roku 1955 Aloisom Rohrmoserom a dnes ročne vyprodukuje 600 000 párov lyží. Spoločnosť sponzoruje vrcholových lyžiarov.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Jana, 11. 7. 2016

vrele doporučujem

+ som maximálne spokojná so sortimentom, značkou,kvalitou,cenou,prístupom majiteľa a poradenstvom od zamestnancov obchodu, Ďuri z eshopu je poradca pre všetko a má trpezlivosť na moje požiadavky. Aj pán od batohov z Námestia je super, všetky batohy po porade s ním slúžia nad očakávanie,pri nakupovaní trávim aj hodiny v obchode a nielen nakúpim ale odchádzam z predajne aj múdrejšia, a bohatšia o nové poznatky.

- neviem o slabinách

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Októbrový výber