Atomic Hawx 100

Obj. číslo: 1013002

Atomic Hawk 100 je pánska lyžiarka. Lyžiarka so stredne tvrdým flexom a unikatnou i-Flex zónou, podporujúca prirodzenú pružnosť prednej časti nohy.

viac info

Veľkosti: tabuľka veľkostí

Pôvodne 359,95 €

Ušetríte 72,05 € (-20 %)

287,90 €

Popis tovaru

Atomic Hawk 100 lyžiarka je kombinácia so stredne tvrdým flexom a unikátnou i-Flex zónou, ktorá podporuje prirodzenú pružnosť prednej časti nohy pre zlepšenie rovnováhy a kontroly lyžovania. Hawk 100 využíva Dynashape revolučnú penu v podšívke, ktorá sa okamžite prispôsobí tvaru nohy a zaistí tak dokonalé pohodlie.


- flex index: 100
- vysoký komfort
- vzadu úchyt na výhrevný systém
- integrovaný lavínový záchranný systém Recco
- 4 nastaviteľné pracky 7000 Edge
- popruh na suchý zips
- náklon komína 15°
- šírka 100 mm

Parametre

Pohlavie Pánske
Typ All-Mountain
Rozsah tvrdosti (Flex Index) 100 a viac
Počet praciek 4
Flex Index 100

Výrobca (Atomic)

Rakúska značka Atomic sa špecializuje na výrobu lyžiarskeho vybavenia - lyže, lyžiarky, palice, prilby a okuliare. Spoločnosť Atomic Austria GmBH bola založená v roku 1955 Aloisom Rohrmoserom a dnes ročne vyprodukuje 600 000 párov lyží. Spoločnosť sponzoruje vrcholových lyžiarov.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

PeMi, 13. 12. 2016

Obchod predáva kvalitné výrobky častokrát overované v teréne aj profesionálmi, personál vie odborne poradiť, pri určitých druhoch tovaru je poskytnutý záručný alebo aj pozáručný servis. V obchode nakupujem práve vtedy, keď hľadám kvalitu a nehľadím iba na cenu, no aj pri nej sa dajú využiť výhodné zľavy.

+ rozsiahly sortiment tovaru výrobky v profi-kvalite personál vie čo predáva a vie poskytnúť kvalitné poradenstvo záručný aj pozáručný servis

- -

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber