Asics GT-1000 3 neon green/white/blue

Obj. číslo: 1240000007

Pánska cestná bežecká obuv Asics GT-1000 3 je novšou verziou modelu GT 1000. Je energickejšia aj vďaka väčšiemu množstvu gélu, ktorý absorbuje pôsobenie nárazovej sily a tlmí dopady.

viac info

Pôvodne 119,95 €

Ušetríte 40,05 € (-33 %)

79,90 €

Popis tovaru

Cestná bežecká obuv Asics GT-1000 patrí do obľúbenej bežeckej série GEL-1000. Ponúka vynikajúci pomer kvality a ceny a vďaka perfektnému tlmeniu a opore nohy je GT-1000 ideálnou topánkou pri strednej pronácii. Vhodná na stredne dlhé až dlhšie behy. 

 

  • Rearfoot and Forefoot GEL-Cushioning Systems - využíva špeciálny silikón, ktorý absorbuje pôsobenie nárazovej sily a tlmí dopady
  • DuoMax - patentovaný systém ASICS, ktorý redukuje pôsobiace sily vo fáze došľapu
  • systém TRUSSTIC - je oporou pre klenbu chodidla, zvyšuje funkčnú pevnosť a naviac redukuje hmotnosť
  • medzipodrážka SpEva
  • Full Lenght Guidance Line – flex drážka pre lepšiu efektivitu chôdze
  • I.G.S. - Impact Guidance System je vzájomné prepojenie technológií ASICS pre optimálny a prirodzený pohyb chodidla od došľapu až po fázu odrazu

Parametre

Zvršok Textil, syntetika

Výrobca (Asics)

Výrobný podnik športovej obuvi bol založený v roku 1949, no svoj súčasný názov ASICS používa od roku 1977, kedy začal vyrábať aj športové oblečenie a športový tovar. ASICS je skratkou latinského výrazu Anima Sana In Corpore Sano", čo znamená: "V Zdravom Tele, Zdravý duch". Spoločnosť za od začiatku zameriava na výskum a v roku 1985 založila Inštitút športových vied, Výskumný ústav športových vied. Sučasná vízia spoločnosti je tvoriť kvalitný životný štýl vďaka inteligentným športovým technológiám.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

vzorka, 17. 2. 2017

+ dobry vyber sportovych potrieb

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber