Asics Gel-Upcourt GS white/black/silver

Obj. číslo: 1240000021

Juniorská halová obuv Asics Gel Upcourt GS vhodná na volejbal alebo iné halové aktivity. 

viac info

Vyberte farbu

Veľkosti (UK): tabuľka veľkostí

Pôvodne 44,95 €

Ušetríte 15,05 € (-33 %)

29,90 €

Popis tovaru

Juniorská halová obuv Asics Gel Upcourt GS je vhodná na akékoľvek halové športy. Ponúka perfektné odpruženie. Komfort zabezpečuje integrovaný ASICS GEL v zadnej časti, ktorý absorbuje nárazy a umožňuje jednoduchšie pohyby vpred a do strán a je postačujúci pre rôznorodé športové aktivity.

 

  • Forefoot GEL® Cushioning System - tento systém využíva špeciálny silikón, ktorý absorbuje pôsobenie nárazovej sily, tlmí dopady v zadnej časti chodidla a chráni celý pohybový aparát.
  • Trusstic System® - profilovaný prvok pod strednou časťou podrážky, ktorý poskytuje zvýšenú stabilitu. V kombinácii s tvarovanou medzipodrážkou napomáha ku kontrole torznej tuhosti.
  • California Slip Lasting – prvok podpoujúci stabilitu a komfort. 
  • Open Mesh Upper - priedušný zvršok pre lepšiu ventiláciu chodidla.

Parametre

Pohlavie Juniorské
Zvršok Textil, syntetika

Výrobca (Asics)

Výrobný podnik športovej obuvi bol založený v roku 1949, no svoj súčasný názov ASICS používa od roku 1977, kedy začal vyrábať aj športové oblečenie a športový tovar. ASICS je skratkou latinského výrazu Anima Sana In Corpore Sano", čo znamená: "V Zdravom Tele, Zdravý duch". Spoločnosť za od začiatku zameriava na výskum a v roku 1985 založila Inštitút športových vied, Výskumný ústav športových vied. Sučasná vízia spoločnosti je tvoriť kvalitný životný štýl vďaka inteligentným športovým technológiám.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

13. 2. 2017

Velmi mile a rychle jednanie

+ Loajalnost

- Ziadne

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber