Asics Gel-Upcourt GS cabernet/white/riviera blue

Obj. číslo: 1240000022

Juniorská halová obuv Asics Gel Upcourt GS. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 44,95 €

Ušetríte 23,05 € (-51 %)

21,90 €

Popis tovaru

Juniorská halová obuv Asics Gel Upcourt GS je vhodná na akékoľvek halové športy. Ponúka perfektné odpruženie. Komfort zabezpečuje integrovaný ASICS GEL v zadnej časti, ktorý absorbuje nárazy a umožňuje jednoduchšie pohyby vpred a do strán a je postačujúci pre rôznorodé športové aktivity.

 

  • Forefoot GEL® Cushioning System - tento systém využíva špeciálny silikón, ktorý absorbuje pôsobenie nárazovej sily, tlmí dopady v zadnej časti chodidla a chráni celý pohybový aparát.
  • Trusstic System® - profilovaný prvok pod strednou časťou podrážky, ktorý poskytuje zvýšenú stabilitu. V kombinácii s tvarovanou medzipodrážkou napomáha ku kontrole torznej tuhosti.
  • California Slip Lasting – prvok podpoujúci stabilitu a komfort. 
  • Open Mesh Upper - priedušný zvršok pre lepšiu ventiláciu chodidla.

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Textil, syntetika

Výrobca (Asics)

Výrobný podnik športovej obuvi bol založený v roku 1949, no svoj súčasný názov ASICS používa od roku 1977, kedy začal vyrábať aj športové oblečenie a športový tovar. ASICS je skratkou latinského výrazu Anima Sana In Corpore Sano", čo znamená: "V Zdravom Tele, Zdravý duch". Spoločnosť za od začiatku zameriava na výskum a v roku 1985 založila Inštitút športových vied, Výskumný ústav športových vied. Sučasná vízia spoločnosti je tvoriť kvalitný životný štýl vďaka inteligentným športovým technológiám.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber