Asics Gel-Rocket 7 W pink/violett

Obj. číslo: 1240000044

Dámske volejbalové topánky Asics Gel-Rocket 7 prinášajú nižšiu hmotnosť a zároveň zvýšenú gumu na podrážke pre lepšiu trakciu.

viac info

Veľkosti (UK): tabuľka veľkostí

Pôvodne 69,95 €

Ušetríte 21,05 € (-30 %)

48,90 €

Popis tovaru

Halová obuv Asics Gel-Rocket 7 vhodná na volejbal,vo vylepšenom dizajne, pre všetky hráčky milujúce tento šport. V prednej časti je Feroot Gel® Cushioning System, ktorý tlmí nárazy. Trusstic System® znižuje hmotnosť podošvy pri zachovaní konštrukčnej integrity topánky. 

 

  • Forefoot GEL® Cushioning System (COURT)
  • Trusstic System®
  • NC Rubber® Outsole

 

Materiál: syntetická koža

 

Parametre

Pohlavie Dámske

Výrobca (Asics)

Výrobný podnik športovej obuvi bol založený v roku 1949, no svoj súčasný názov ASICS používa od roku 1977, kedy začal vyrábať aj športové oblečenie a športový tovar. ASICS je skratkou latinského výrazu Anima Sana In Corpore Sano", čo znamená: "V Zdravom Tele, Zdravý duch". Spoločnosť za od začiatku zameriava na výskum a v roku 1985 založila Inštitút športových vied, Výskumný ústav športových vied. Sučasná vízia spoločnosti je tvoriť kvalitný životný štýl vďaka inteligentným športovým technológiám.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Ruzen, 31. 3. 2017

Doboručujem v plnom rozsahu! :)

+ skvelá ponuka :) "moju" knihu nemali na sklade, ihned ako ju dostali, kontaktovali ma mailom aj SMS aj telefonicky, čo je úžasné :) Kniha došla v poriadku v termíne :) Perfektné služby - až "navyše" by som povedala, milí ludia na telefone v centrále PP aj v pobočke v Smokovci !! :) DAKUJEM !!!

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber