Asics Gel-Pulse 7 W azaela/spring

Obj. číslo: 1240000074

Dámske cestné bežecké topánky Asics Gel-Pulse 7 W sú vhodným modelom pre začínajúce bežkyne.

viac info

Pôvodne 99,95 €

Ušetríte 40,05 € (-40 %)

59,90 €

Popis tovaru

Zabehnite najrýchlejší čas a užite si skvelé tlmenie dámskej bežeckej obuvi Asics Gel Pulse 7. Ide o cenovo dostupnú a veľmi obľúbenú obuv pre bežkyne s neutrálnym a supinačním došľapom. Obuv poskytuje vysokú mieru tlmenia vďaka použitým technológiám v medzipodošve. Ideálna obuv pre bežkyne, ktoré hľadajú tú pravú obuv pre beh po ceste a spevnenom povrchu. 

 

  • SpEVA®- patentovaný materiál medzipodošvy, ktorý zdokonaľuje tlmiace a bežecké vlastnosti a zmierňuje opotrebenie medzipodrážky
  • AHAR + - materiál s vysokou odolnosťou a nižšou hmotnosťou
  • Full Length Guidance Line - Priebežná stabilizačný linka po celej dĺžke podošvy znižuje riziko zranenia a zároveň šetrí energiu pri dlhom behu.
  • GEL® (pod pätou a špičkou) - tento systém využíva špeciálny silikón, ktorý absorbuje pôsobenie nárazovej sily a tlmí dopady

 

Parametre

Pohlavie Dámske
Zvršok Textil, syntetika
Podrážka Ahar+

Výrobca (Asics)

Výrobný podnik športovej obuvi bol založený v roku 1949, no svoj súčasný názov ASICS používa od roku 1977, kedy začal vyrábať aj športové oblečenie a športový tovar. ASICS je skratkou latinského výrazu Anima Sana In Corpore Sano", čo znamená: "V Zdravom Tele, Zdravý duch". Spoločnosť za od začiatku zameriava na výskum a v roku 1985 založila Inštitút športových vied, Výskumný ústav športových vied. Sučasná vízia spoločnosti je tvoriť kvalitný životný štýl vďaka inteligentným športovým technológiám.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

16. 5. 2017

+ Zasílá do ČR. Levně !!!

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber