Asics Gel-Noosa TRI 9 flash orange/flash yellow

Obj. číslo: 1244454

Pánska bežecká obuv Asics Gel Noosa TRI 9 ponúka unikátny dizajn a je vhodná ako tréningová topánka pre triatlon a pre maratóncov.

viac info

Veľkosti (UK): tabuľka veľkostí

Pôvodne 129,95 €

Ušetríte 26,05 € (-20 %)

103,90 €

Popis tovaru

Pánske bežecké topánky Asics Gel Noosa TRI 9 sú vhodné pre bežcov s miernejším pronačným došľapom. Svoje využitie si nájdu aj ako pretekárske i tréningové topánky pre triatlon a pre maratóncov. Ponúkajú otvorenú mesh sieťovinu pre zachovanie optimálnej priedušnosti. Navyše je zvršok bezšvový, vďaka čomu môžete topánky nosiť i na holú nohu bez toho, aby ste trpeli nepríjemným otlakom. Sú špeciálne upravené tak, aby boli ľahko a rýchlo nasaditeľné (napr. po zoskoku z bicykla). Zamerané na väčšiu podporu, technológia DuoMax poskytuje mimoriadnu stabilitu. 
 

  • Impact Guidance System - je vzájomné prepojenie technológií ASICS pre optimálny a prirodzený pohyb chodidla od došľapu až po fázu odrazu.
  • Rearfoot and Forefoot GEL-Cushioning Systems - tento systém využíva špeciálny silikón, ktorý absorbuje pôsobenie nárazovej sily, tlmí dopady a chráni celý pohybový aparát.
  • Dynamic Duomax - patentovaný systém ASICS, ktorý redukuje pôsobiace sily vo fáze došľapu v podpornej fáze. Tento systém sa používa aj u obuvi určenej pre pronační došľap
  • Solyte Midsole Material - úplne nový materiál strednej podošvy, ktorý je o 50% ľahší ako štandardný ASCIS EVA a znižuje tak hmotnosť topánky až o 10% pri zvýšenej dynamike odrazu
  • Trusstic Systém - Systém Trusstic je oporou pre klenbu chodidla, zvyšuje pevnosť a navyše redukuje hmotnosť
  • Wet Grip ® Podošva - Podošva vyrobená zo špeciálnej zmesi organických a anorganických prvkov, ktorých cieľom je zvýšiť priľnavosť aj na mokrých povrchoch

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Syntetika
Podrážka Wet Grip ®

Výrobca (Asics)

Výrobný podnik športovej obuvi bol založený v roku 1949, no svoj súčasný názov ASICS používa od roku 1977, kedy začal vyrábať aj športové oblečenie a športový tovar. ASICS je skratkou latinského výrazu Anima Sana In Corpore Sano", čo znamená: "V Zdravom Tele, Zdravý duch". Spoločnosť za od začiatku zameriava na výskum a v roku 1985 založila Inštitút športových vied, Výskumný ústav športových vied. Sučasná vízia spoločnosti je tvoriť kvalitný životný štýl vďaka inteligentným športovým technológiám.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

J, 17. 5. 2017

Odporúčam!

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber