Asics Gel-Noosa TRI 11 GS island blue

Obj. číslo: 1240000076

Juniorské bežecké topánky Asics Gel-Noosa Tri 11 GS s odpružením a ľahkou konštrukciou vhodné aj na dlhšie vzdialenosti. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 69,95 €

Ušetríte 30,05 € (-42 %)

39,90 €

Popis tovaru

Bežecké juniorské topánky Asics Gel-Noosa Tri 11 GS sú vhodné na cestný beh vďaka odpruženiu a ľahkej konštrukcii. Topánky disponujú mäkkou podšívkou pre vyšší komfort počas nosenia. Ponúkajú otvorenú mesh sieťovinu pre zachovanie optimálnej priedušnosti. Po celej dĺžke topánky sa nachádzajú žiarivé detaily, ktoré sú praktické v neskorších hodinách alebo pri slabej viditeľnosti. 

 

  • Rearfoot GEL Cushioning Systems - systém využíva špeciálny silikón, ktorý absorbuje pôsobenie nárazovej sily
  • EVA Removable Sockliner - vyberateľná penová stielka
  • ASICS Space Trusstic ® Vylepšený systém, ktorý tvorí oddelený priestor medzi podrážkou a systémom Trusstic. Výsledkom je možnosť riadenej vnútornej deformácie materiálu a dosiahnutie lepšej torznej stability
  • Seamless Construction - bezšvová konštrukcia
  • Full Length Guidance Line - Priebežná stabilizačný linka po celej dĺžke podošvy znižuje riziko zranenia a zároveň šetrí energiu pri dlhom behu.
  • Solyte 45 Foam ® Najnižšia hustota medzipodrážky. Solyte 45 Foam lepšie absorbuje nárazy pri dostatočnej miere stability.

Parametre

Pohlavie Juniorské

Výrobca (Asics)

Výrobný podnik športovej obuvi bol založený v roku 1949, no svoj súčasný názov ASICS používa od roku 1977, kedy začal vyrábať aj športové oblečenie a športový tovar. ASICS je skratkou latinského výrazu Anima Sana In Corpore Sano", čo znamená: "V Zdravom Tele, Zdravý duch". Spoločnosť za od začiatku zameriava na výskum a v roku 1985 založila Inštitút športových vied, Výskumný ústav športových vied. Sučasná vízia spoločnosti je tvoriť kvalitný životný štýl vďaka inteligentným športovým technológiám.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

peky, 27. 2. 2017

vsetko ok

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber