Asics Gel-DS Trainer 21 NC W

Obj. číslo: 1240000071

Ak je vašou motiváciou rýchlosť, tak cestná bežecká obuv Asics Gel-DS Trainer 21 NC je pre Vás tou správnou topánkou. Je skvelou voľbou či už máte intervalový tréning raz týždenne, alebo chete zabehnúť maratón pod 3 hodiny.

viac info

Pôvodne 139,95 €

Ušetríte 40,05 € (-28 %)

99,90 €

Popis tovaru

Dámska bežecká obuv Asics Gel-DS Trainer 21 NC je ideálnou tréningovú obuvou pre beh po cestách a spevnenom povrchu. Je vytvorená pre bežcov s neutrálnym došľapom. Poskytuje podporou pre behy na dlhšie vzdialenosti. Bezšvový zvršok s tepelne lepenými švami poskytne skvelú priedušnosť a navodí príjemný pocit po celú dobu behu. Okrem tlmenia GEL v zadnej a prednej časti topánky obsahuje Dynamic Duomax zvyšujúce podporu klenby a dodávajúce chodidlu nutnú stabilitu pre dlhšie tréningy a preteky. Podošva poskytuje maximálnu priľnavosť na pevnom povrchu a skvelú flexibilitu po celú dobu behu.

 

  • Solyte® Midsole Material - úplne nový materiál strednej podošvy, ktorý je o 50% ľahší ako štandardný ASCIS EVA a znižuje tak hmotnosť topánky až o 10% pri zvýšenej dynamike odrazu
  • ComforDry ™ sockliner - vložka zabezpečuje odvod a suchý pocit v obuvi
  • AHAR + - Materiál s vysokou odolnosťou a nižšou hmotnosťou. Skosený a asymetrický tvar päty až do miesta odrazu cez prsty na nohách. 
  • Full Length Guidance Line® - stabilizačná linka po celej dĺžke podošvy. Znižuje riziko zranenia a zároveň šetrí energiu pri dlhom behu
  • GEL® (pod pätou a špičkou) - tento systém využíva špeciálny silikón, ktorý absorbuje pôsobenie nárazovej sily a tlmí dopady
  • AHAR - guma nachádzajúci sa vo veľmi vyťažených častiach podošvy, vďaka ktoré zvyšuje životnosť obuvi a poskytuje priľnavosť na vonkajších povrchoch.
  • reflexné prvky

Parametre

Pohlavie Dámske

Výrobca (Asics)

Výrobný podnik športovej obuvi bol založený v roku 1949, no svoj súčasný názov ASICS používa od roku 1977, kedy začal vyrábať aj športové oblečenie a športový tovar. ASICS je skratkou latinského výrazu Anima Sana In Corpore Sano", čo znamená: "V Zdravom Tele, Zdravý duch". Spoločnosť za od začiatku zameriava na výskum a v roku 1985 založila Inštitút športových vied, Výskumný ústav športových vied. Sučasná vízia spoločnosti je tvoriť kvalitný životný štýl vďaka inteligentným športovým technológiám.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

vierka, 9. 2. 2017

Takto si predstavujem obchod

+ Bezplatna doprava a najlepsia cena v ramci e shopu

- -

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber